Pierwsza Wigilia Lubelskich Blogerów Kulinarnych

W piątek 12 grudnia, odbyła się Pierwsza Wigilia Lubelskich Blogerów Kulinarnych w której miała  przyjemność brać udział. Było to naprawdę niesamowite spotkanie w cudownym gronie i przy pysznym jedzeniu...było idealnie... Spotkanie odbyło się w jednej z lubelskich restauracji gdzie przy wspólnym stole zasiadły takie osoby jak 🙂 :
Organizatorki :
Oraz:
Ania z http://przyprawmnie.blogspot.com/
Angelika z http://duringthefreetime.blogspot.com/
Oraz jedyny mężczyzna w naszym babskim gronie
Mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam...Każda z przybyłych osób przyniosła coś pysznego dzięki czemu nasz wigilijny stół obfitował w tak pyszności jak kanapki z pastą z grochu z wędzonym pstrągiem, pierogi z makiem posypane genialnym sosem z orzechami i skórką pomarańczy w karmelu, śledzie w śmietanie lub z cebulką i chili, kremem piernikowym, struclą makową i roladą czekoladowo-pomarańczową i wieloma innymi pysznymi potrawami. Restauracja uraczyła nas barszczem wigilijnym, zupą grzybową z łazankami oraz kremem chrzanowym z wędzonym pstrągiem.

Oczywiście aby tradycji stało się za dość oraz jak przystało na blogerów kulinarnych musieliśmy spróbować każdej z potraw dzięki czemu z restauracji wręcz się wytoczyliśmy 😀
Nasze wspaniałe organizatorki - Edyta i Marta - zapewniły także, jak przystało na prawdziwą Wigilię, góry prezentów za które chciałam bardzo podziękować 🙂
Mam nadzieję, że wspólne spotkania przy pysznym jedzeniu, nie tylko z okazji świąt, staną się wkrótce naszą tradycją bo nic tak nie cieszy jak spędzenie czasu w miłym towarzystwie które posiada wspólną pasję.

 

No Comments Yet.

Co Ty na to?